Posao programera

Firma VAPOUR INTERNATIONAL d.o.o. za trgovinu i usluge, sa sjedištem u zapadnoj Istri u gradu Buje, a sa više od 3.500 prodajnih mjesta u Europi, prvi je distributer elektroničkih cigareta i tekućina za iste na međunarodnom tržištu. Svoje proizvode distribuira i prodaje isključivo putem Web servisa.

Nudi se posao programera studentima koji su pri samom kraju školovanja ili su nedavno završili školovanje.

Koji su uvjeti?
  • Osnovno poznavanje talijanskog i engleskog jezika
  • Studenti/ce informatičkih smjerova - Osnovno znanje PHP jezika, MS Windows okoline (poslužitelji i radne stanice) - osnove baza podataka - osnovno razumijevanje informacijskih sustava
  • Prednost imaju studenti/ce sa znanjem framework Symfony, MySQL, Java Script, jQuery, HTML, CSS

Što bi radio/la?
  • Održavanje/nadogradnja postojećeg CMS sustava (Magento)

Što se nudi?
  • Smještaj
  • Redovita stimulativna primanja
  • Mogućnost stalnog zaposlenja, usavršavanja i napredovanja (u Hrvatskoj i u inozemstvu)
  • Rad u ugodnoj atmosferi i timskom okruženju

Zainteresirani se mogu javiti putem e-maila na hr@ribilio.com ili na broj telefona Vapour International d.o.o. 099/6026555.