Obrana teme - Matija Burić

Javna obrana teme doktorske disertacije kandidata Matije Burića pod nazivom "Primjena metoda računalnog vida kod postavljanja dijagnoze oftalmoloških stanja u veterinarskoj medicini (Application of computer vision methods in diagnosis of ophthalmological conditions in veterinary medicine)"  koju je izradio pod mentorstvom izv. prof. dr. sc. Marine Ivašić-Kos s Fakulteta informatike i digitalnih tehnologija Sveučilišta u Rijeci, održat će se u četvrtak, 16.11.2023. godine u 14:00 sati u Vijećnici (O-403) te hibridno na Teams-u pred Povjerenstvom za ocjenu teme doktorske disertacije u sastavu:

1. prof. dr. sc. Ivo Ipšić, predsjednik, Fakultet informatike i digitalnih tehnologija Sveučilišta u Rijeci, predsjednik
  2. doc. dr. sc. Miran Pobar, Fakultet informatike i digitalnih tehnologija Sveučilišta u Rijeci, član
  3. prof. dr. sc. Jordi Gonzalez Sabaté, CVC Centar, Universitat Autònoma de Barcelona, Španjolska, vanjski član

Voditeljica poslijediplomskog studija
prof. dr. sc. Sanda Martinčić-Ipšić