Studentski izbori 2020 - Odluka o novom datumu i načinu glasovanja

Odlukom Rektorice određen je novi datum i način glasovanja sukladno odluci Skupštine SZSUR i Izbornog povjerenstva Sveučilišta.

Glasovanje će se vršiti putem online Informacijskog sustava za elektroničko glasovanje, koristeći AAI@EduHr elektronički identitet za prijavu u sustav. Mole se svi da provjere podatke i ispravnost AAI@EduHr elektroničkog identiteta na poveznici. Aplikacija je ustupljena Sveučilištu u Rijeci od strane Sveučilišnog računskog centra Sveučilišta u Zagrebu.

Obavijest o održavanju možete preuzeti na mrežnim stranicama SZSUR.

S obzirom na promjenu načina provođenja izbora, sva izborna povjerenstva sastavnica zaprimit će uputu od strane Izbornog povjerenstva Sveučilišta o potrebnom postupanju (priprema biračkih popisa i dostava potrebnih podataka, sastavljanje zapisnika i sl.).

Odluka