Natjecanje "Google Hash Code"

Želite li se pozabaviti pravim Googleovim inženjerskim problemom s timom koji se sastoji od vaših prijatelja, kolega ili novih poznanika? Registrirajte se na Hash Code 2022.

IEEE studentski ogranak Sveučilišta u Rijeci uz podršku Tehničkog fakulteta i Fakulteta za informatiku i digitalne tehnologije organizira HUB povodom natjecanja u programiranju Google Hash Code 2022.

Natjecanje se održava 24. veljače 2022. s početkom u 18:30, istovremeno u cijelom svijetu u virtualnom okruženju! Prijave timova se primaju do 23. veljače 2022 u 12:00. U prijavi navedite da se natječete u RITEH Hubu.

HUB će se fizički održati na Fakultetu informatike i digitalnih tehnologija, a sudionici će se okupiti u 18:15 ispred ulaza fakulteta na Kampusu.

Za sva pitanja slobodno kontaktirajte IEEE ogranak Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. ili putem Facebook stranice.