Global Game Jam - vikend događaj izrade videoigara

Pozivamo studente i zainteresirane na predstavljanje događaja Global Game Jam koje će se održati u utorak 17. 1. u 9 sati na Fakultetu informatike i digitalnih tehnologija, u prostoriji O-028.

Događaj Global Game Jam i zašto je dobro na njemu sudjelovati će predstaviti Ana Marija Lončar iz Udruge proizvođača igara PGŽ, te će spremno odgovoriti na sva vaša pitanja.

Cilj samog događaja je za jedan vikend (3.-5. veljače) izraditi igru od nule. U Rijeci se Global Game Jam odvija od 2018. godine, a ove godine održat će se u Centru za tehničku kulturu u centru Rijeke.

Global Game Jam je savršena prilika za druženje i teambuilding gdje kroz zabavan izazov testirate svoje mogućnosti, a čime se jača i Game-dev scena u PGŽ.

Više o dogđaju može se pročitati (i prijaviti) ovdje.

GGJ1  UPIPGZ