Studentski dan u Poslovnoj inteligenciji

Poslovna inteligencija ponovo otvara svoja vrata studentima završnih godina, ove godine u hibridnom formatu!

Pridruži se Studentskom danu koji će se održati u petak, 3.3. od 14-16 sati u prostorijama Poslovne inteligencije na adresi K. Pavletića 1- Zagreb ili online.

Upoznaj ekipu i tvoje buduće mentore, saznaj više o analitičkim projektima, tehnologijama i rješenjima na kojima rade. Informiraj se o BIRD Academy Internship programu na kojem možeš dobiti praktična znanja važna na početku tvoje karijere! Praksa je plaćena.

Ako si studentica ili student završnih godina fakulteta i voliš podatke, prepoznaješ važnost podataka i analitike, prijavi se putem poveznice najkasnije do 1.3.2023. godine.

Sve dodatne informacije i link za spajanje na event poslat ćemo do 2.3.2023. na mail adresu.