Poziv studenticama na sudjelovanje u projektu Kodira

Studenac, jedan od vodećih maloprodajnih lanaca u Hrvatskoj, pokrenuo je simbolično uoči Međunarodnog dana žena projekt Kodira<ONA>, kako bi podržao osnaživanje žena u području digitalne tehnologije i analitike podataka.

Kodira<ONA> je projekt koji se sastoji od natječajnog zadatka iz područja prediktivne analitike, a na koji se mogu prijaviti sve studentice s područja Hrvatske koje posjeduju osnovno znanje iz područja prediktivne analitike te znaju neki od programskih jezika.  Natjecateljica koja pokaže svoje znanje i inovativnost u pristupu te precizno riješi natječajni zadatak, osvojit će program mentorstva u Studencu s timom Studenac Digitala sa sjedištem u Zagrebu, u trajanju do šest tjedana.

Sudjelovati u natječajnom zadatku moguće je isključivo pojedinačno, a prijave su otvorene od 8. do 15. ožujka 2023. godine.

Više o projektu možete pronaći u priloženoj datoteci.

Najava projekta