Održan partnerski sastanak Erasmus+ projekta VirtualEdu

Na partnerskom sastanku projekta VirtualEdu, koji je 8. i 9. rujna 2023. održan u Kremsu na Dunavu (Austrija), sudjelovale su doc. dr. sc. Martina Holenko Dlab, voditeljica projektnog tima s Fakulteta informatike i digitalnih tehnologija, i doc. dr. sc. Martina Ašenbrener Katić. Domaćin sastanka bila je organizacija ECQA.

Cilj projekta VirtualEdu je uspostaviti sustav usavršavanja i certificiranja polaznika za edukaciju i rad na daljinu. Na partnerskom sastanku dan je pregled trenutačnog stanja i napretka projektnih aktivnosti te su raspravljene uloge i zadaci za sljedeću važnu fazu projekta - razvoj sadržaja za učenje.

VirtualEdu je projekt sufinanciran Erasmus+ programom u okviru Ključne aktivnosti 2, Strateška partnerstva za područje visokog obrazovanja (KA220-HED). Koordinator projekta je West University of Timisoara (Rumunjska), a uz FIDIT su partneri i Polytechnic University of Timisoara (Rumunjska) te tvrtke BICERO (Slovenija), ECQA (Austrija) i Denkstatt (Rumunjska).

ve3   ve2   ve 1

e1   e2