Volontiraj na Danima karijera!

Pozivamo sve zainteresirane studentice i studente Sveučilišta u Rijeci da se i ove godine aktivno priključe organizaciji drugih Dana karijera Sveučilišta u Rijeci – UNIRI Career Days 2023., koji će biti održani na Kampusu Sveučilišta od ponedjeljka do četvrtka, 23. do 26. listopada 2023. godine.

Dan karijera u organizaciji je ALUMNI mreže UNIRI, Ureda za karijere Sveučilišnog savjetovališnog centra i Studentskog zbora Sveučilišta u Rijeci.

Prema riječima prošlogodišnjih volonterki i volontera, iskustvo volontiranja na Danima karijera bilo je korisno, poučno, zabavno i uspješno organizirano, stoga se nadamo da će se i ovogodišnjem pozivu odazvati što veći broj studentica i studenata, kako bismo organizaciju 2. Dana karijera zadržali na visokoj razini.

Prijaviti se možete putem poveznice.