Dani e-učenja na UNIRI

Pozivamo vas na sudjelovanje na trećim Danima e-učenja, koji će, u organizaciji Povjerenstva za online učenje Sveučilišta u Rijeci, biti održani 29. veljače 2024. godine u predavaonici 004 Građevinskog fakulteta na Kampusu Sveučilišta u Rijeci.

Dani e-učenja posvećeni su razmjeni ideja, znanja i dobrih praksi među nastavnicima i studentima, a uključuju niz predavanja, predstavljanja primjera dobre prakse i e-projekata te okrugli stol na temu “Virtualna i proširena stvarnost u visokom obrazovanju: očekivanja i realnost".

Cjelokupni finalni program sa sažecima izlaganja na Danima e-učenja dostupan je na poveznici.

Nadamo se da ćete u programu naći sadržaje koji vas zanimaju te da ćete nam se pridružiti na Danima e-učenja.