Objava IV. kruga dodjele STEM stipendija

Obavještavamo Vas da je objavljen IV. krug dodjele državnih STEM stipendija. U III. krugu dodjele državnih STEM stipendija jedna je studentica odbila STEM stipendiju te se u IV. krugu dodjele crta pomiče za jedno mjesto na rang-listi prva godina prijediplomskog, integriranog prijediplomskog i diplomskog te stručnog kratkog studija.

Rang-liste su dostupne u mrežnoj aplikaciji.

Obavijest o objavi rang-listi dostupna je na poveznici.

Liste i rang-liste izrađene su u skladu s Pravilnikom o uvjetima i načinu ostvarivanja prava studenata na državnu stipendiju u STEM područjima znanosti (Narodne novine, broj 70/2023.)

Crta na rang-listama pomiče se do dodjele ukupne kvote stipendija (1365 stipendija). Ministarstvo znanosti i obrazovanja objavljuje popis svih dobitnika državne stipendije u STEM područjima znanosti nakon dodjele ukupne kvote državnih STEM stipendija