Obrana teme - Đurđica Vukić

Javna obrana teme doktorskog rada kandidatkinje Đurđice Vukić pod nazivom "Metodologija razvoja kurikuluma temeljena na metodama analize mreža (Methodology of curriculum development based on network analysis methods)"  koju je izradila pod mentorstvom izv. prof. dr. sc. Sanje Čandrčić s Fakulteta informatike i digitalnih tehnologija Sveučilišta u Rijeci i komentorstvom izv. prof. dr. sc. Alena Jakupovića, održat će se u petak, 26.4.2024. godine u 12:00 sati u učionici O-358 pred Povjerenstvom za ocjenu teme doktorskog rada u sastavu:

1. prof. dr. sc. Ana Meštrović, Fakultet informatike i digitalnih tehnologija Sveučilišta u Rijeci, predsjednica
  2. prof. dr. sc. Božidar Kovačić, Fakultet informatike i digitalnih tehnologija Sveučilišta u Rijeci, član
  3. prof. dr. sc. Renata Mekovec, Fakultet organizacije I informatike. Sveučilište u Zagrebu, vanjski član

Voditeljica doktorskog studija
prof. dr. sc. Ana Meštrović