Radionice za doktorande u sklopu MODOC projekta

Obavještavamo vas da je rok za online prijavu (prijava) za sudjelovanje na radionicama za doktorande u sklopu MODOC projekta produžen do subote 29. studenoga 2014.

U  sklopu projekta Modernizacija doktorske izobrazbe kroz implementaciju Hrvatskoga kvalifikacijskog okvira (MODOC) biti održane pilot-radionice za doktorande.

Cilj projekta je stvaranje preduvjeta za unaprjeđenje profesionalnih i osobnih kompetencija doktoranada skladu s novim zahtjevima tržišta rada te u skladu sa standardima HKO-a, a u cilju uspješnog razvoja karijere mladih doktora znanosti izvan akademske zajednice.

Teme o kojima će doktorande educirati treneri s hrvatskih sveučilišta educirani u sklopu projekta su self-management, career-building, leadership i professional effectiveness.

Više o radionicama možete saznati na mrežnim stranicama Sveučilišta.

Centar za studije
Sveučilište u Rijeci