VAŽNO: Prekid aktivnosti 5.3.2015. na Odjelu za informatiku zbog vremenskih neprilika!

Obavještavamo sve djelatnike i studente o prekidu svih redovnih aktivnosti (nastave) zbog iznimno jakog vjetra.

Stožer za zaštitu i spašavanje proglasio je izvanredno stanje opasnosti u Sveučilišnom kampusu u Rijeci, sukladno Planu postupanja za slučaj izvanrednog stanja zbog olujnog ili orkanskog vjetra  za 5. ožujka 2015. Iz razloga pogoršanja vremenskih nepogoda te jačanja vjetra ( brzina preko preko 10 bofora) donesena je odluka sukladno Planu postupanja za ovakve situacije.

Molimo sve djelatnike i studente da do daljnjega ne dolaze na Odjel te da redovito prate obavijesti o prestanku izvanrednog stanja putem e-maila ili na web stranicama Odjela.