Obrana doktorske disertacije pristupnika Mate Krište

Sukladno Odluci Vijeća Odjela za informatiku Sveučilišta u Rijeci s 3. sjednice održane dana 29. siječnja 2021. godine

MATE KRIŠTO
branit će doktortsku disertaciju

Detekcija i raspoznavanje osoba u otežanim vremenskim uvjetima primjenom infracrvene termovizije
(Human detection and recognition in harsh conditions using infrared thermal vision)

u utorak, 23. veljače 2021. godine u 10:00 sati na Odjelu za informatiku Sveučilišta u Rijeci, Radmile Matejčić 2, Rijeka, u hibridnom obliku* pred Povjerenstvom za obranu doktorske disertacije u sastavu:

1. prof. dr. sc. Ivo Ipšić, Odjel za informatiku, Sveučilište u Rijeci, predsjednik
2. doc. dr. sc. Miran Pobar, Odjel za informatiku, Sveučilište u Rijeci, član
3. prof. dr. sc. Slobodan Ribarić, Fakultet elektrotehnike i računarstva, vanjski član

* Obrana doktorata održat će se u učionici S-032, a može se pratiti online putem aplikacije MS Teams Sveučilišta u Rijeci, s pristupnim kodom w98ahy9 za kolegij Obrana doktorata.