UKIDANJE izvanrednog stanja opasnosti od elementarne nepogode 18. siječnja 2017.

Stožer za zaštitu i spašavanje proglašava UKIDANJE izvanrednog stanja opasnosti u Sveučilišnom kampusu u Rijeci, sukladno Planu postupanja za slučaj izvanrednog stanja zbog olujnog ili orkanskog vjetra za 18. siječanj 2017.

Iz razloga poboljšanja vremenskih nepogoda te smanjivanja brzine vjetra donesena je odluka  o ukidanju izvanrednog stanja opasnosti od elementarnih nepogoda.

Sukladno podacima DHMZ-a intecija brzine vjetra u narednom periodu je u opadanju, uz pojačan oprez mogla bi se održati nastava u Sveučilišnom kampusu u Rijeci.

Ostaje na snazi do daljnjega Stanje pripreme za izvanredne situacije te molimo sve da prate obavijesti (studenti i obavijesti predmetnih nastavnika putem e-maila ili MudRi).