Otvoren natječaj Fonda Prometej

Zaklada Sveučilišta u Rijeci u suradnji sa Sveučilištem u Rijeci i Studentski zborom Sveučilišta u Rijeci raspisuju natječaj Fonda Prometej u svrhu unapređenja znanstveno-istraživačke djelatnosti studenata poslijediplomskih sveučilišnih (doktorskih) studija Sveučilišta u Rijeci, odnosno provedbe znanstveno-istraživačkih projekata u svrhu stjecanja doktorata.

Fond je otvoren za sve studente poslijediplomskih sveučilišnih (doktorskih) studija Sveučilišta u Rijeci.

Fond je kontinuirano otvoren za prijavu u provedbenoj godini do 1. prosinca 2022., odnosno do iskorištenja sredstava. Prijave i prateća dokumentacija dostavljaju se putem Zakladinog e-sustava prijava. Prijave nije potrebno slati zemaljskom poštom.

Detalji o prijavi dostupni su na poveznici.