Obavijest o izboru kandidata po javnom natječaju za izbor

Temeljem javnog natječaja, objavljenog u Narodnim novinama, dnevnom listu "Novi list", mrežnoj stranici Fakulteta i na službenom internetskom portalu za radna mjesta Europskog istraživačkog prostora „Euraxess“ dana 24. studenog 2021. godine za izbor:

1. jednog suradnika u suradničko zvanje i na radno mjesto asistent (m/ž) za znanstveno područje društvenih znanosti, polje informacijskih i komunikacijskih znanosti s punim radnim vremenom na određeno vrijeme nije izabran nijedan kandidat.

2. jednog nastavnika u nastavno zvanje i na odgovarajuće radno mjesto predavač (m/ž) za znanstveno područje društvenih znanosti, polja informacijskih i komunikacijskih znanosti s punim radnim vremenom na neodređeno vrijeme izabran je Dejan Ljubobratović.