Business Class: Razvoj projekata u Spanu

Datum održavanja: 21. travnja 2022. u 12:00 sati, u učionici O-S32 i online na sveučilišnom BigBlueButtonu
Predavač: Mario Mustapić i Ivana Baćac, Span
Naziv predavanja: Mreža za distribuciju sadržaja – tehnologija infrastrukture modernih web aplikacija

Sažetak predavanja:

Studentima će se obratiti Mario i Ivana iz Spana te predstaviti projekte koje Span radi, tehnologije koje koristi i način rada u tvrtci. Dodatno će govoriti o Span Development Academy, programu plaćene ljetne prakse koji će se ove godine održati od 16. kolovoza do 16. rujna.

CV-i predavača:

Mario Mustapić radi u Spanu kao voditelj odjela za razvoj platformi od travnja 2020. godine. Iza sebe ima brojne projekte i iskustvo rada u raznim Azure tehnologijama, programskom jeziku C# i virtualizacijskim tehnologijama proizvođača VMware.

Ivana Baćac radi u Spanu kao razvojni inženjer u Spanu od ožujka ove godine, nakon što je godinu i pol radila kao mladi razvojni inženjer. Bavi se razvojem web aplikacija i prvenstveno koristi programski jezik C# i povezane tehnologije.