Dobrovoljno darivanje krvi

u suradnji s Hrvatskim Crvenim križem (Gradsko društvo Crvenog križa Rijeka) organizirano je dobrovoljno darivanje krvi sutra u srijedu 12. listopada od 12:00 do 17:00  (Kampus Sveučilišta u Rijeci – Akvarij (gore), Radmile Matejčić 5, 51000 Rijeka).

Pozivamo sve darivatelje krvi i one koji to mogu postati (studenti, profesori, zaposlenici i drugi građani), da se odazovu akciji u što većem broju. Od posljednjeg darivanja treba proći minimalno 3 mjeseca, ako niste sigurni ovaj podatak možete provjeriti kad dođete u „Akvarij.“

Za sve darivatelje osiguran je obrok i poklon zahvale.

Kriteriji za odabir darivatelja vezani uz Covid-19

Na mrežnim stranicama Gradskog društva Crvenog križa Rijeka možete pronaći i ostale informacije vezane uz darivanje.

Kako bismo što efikasnije mogli organizirati darivanje, molimo Vas da se prijavite putem online obrasca, ovdje. (ako se i ne prijavite slobodno dođite)