Organizirana vršnjačka podrška kroz studij

Na Odjelu za informatiku već se nekoliko godina provodi projekt "Organizirana vršnjačka podrška kroz studij". Ovim se putem pozivaju svi studenti starijih godina (druga i treća godina preddiplomskog studija kao i prva i druga godina diplomskog studija) da se uključe u projekt kao studenti-mentori kako bi brucošima dali osnovne smjernice te svojim angažmanom i primjerom pokušali poticajno djelovati na njih.

Prijave se šalju mailom na adresu kristian.stancin@inf.uniri.hr, a rok za prijavu je 16.11.2018. godine.

VAŽNO: Studenti su pozive dobili preko predstavnika godine te oni studenti koji su se već prijavili, ne trebaju ponovno slati prijavu.

Obaveze studenta mentora podrazumijevaju sljedeće:

• studentima prve godine koji će biti dodijeljeni mentoru potrebno se javiti mailom u što kraćem roku,
  • voditi evidenciju sastajanja koju potpisuju studenti prve godine,
  • napisati izvještaj i poslati koordinatoru (rok će biti objavljen) te priložiti evidenciju sastajanja,
  • biti na raspolaganju za daljnji kontakt ili sastajanje u toku akademske godine, ako studenti trebaju određene informacije ili upute.

Podatak o sudjelovanju u projektu dodaje se u dokument o izvannastavnim aktivnostima koji se prilaže diplomi (diploma supplement) na kraju studija.

Broj dodijeljenih studenata može varirati, ovisno o broju prijavljenih mentora.

Detaljnije informacije možete pronaći ovdje.