Erasmus Natječaj za mobilnost studenata

Sveučilište u Rijeci 1. veljače 2024. raspisuje Natječaj za mobilnost studenata u svrhu studijskog boravka u zimskom semestru ili cijeloj akademskoj godini 2024./2025. u okviru programa Erasmus.

Natječaj za ljetni semestar 2024./25. bit će objavljen u lipnju, iz proračunskih sredstava novog projekta.

Podsjećamo da Sveučilište ima stalno otvorene natječaje iz budžeta Erasmus proračunske godine 2023./25.:

• Natječaj za mobilnost studenata u svrhu stručne prakse u programskim zemljama
  • Natječaj za mobilnost studenata u svrhu stručne prakse u svim trećim zemljama svijeta
  • Natječaj za mobilnost studenata u svrhu pohađanja Kombiniranih intenzivnih programa (Blended Intensive Programs – BIP) u programskim zemljama
  • Natječaj za mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja u programskim zemljama
  • Natječaj za mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja u svim trećim zemljama svijeta

Detaljne informacije o Erasmus programu, tekstovi natječaja i prijavni obrasci objavljeni su na mrežnim stranicama Sveučilišta: