Upitnik u sklopu postupka provođenja unutarnje prosudbe sustava osiguravanja kvalitete

U ovoj je akademskoj godini Fakultet informatike i digitalnih tehnologija uključen u postupak provođenja unutarnje prosudbe sustava osiguravanja kvalitete u sklopu kojega se ispituje zadovoljstvo studenata.

Kako bi došli do većeg broja studenata nego što je to slučaj kada Povjerenstvo za unutarnju prosudbu vodi razgovor sa studentima u sklopu posjete sastavnici,  Centar za osiguravanje i unapređivanje kvalitete Sveučilišta u Rijeci pripremio je kratak upitnik o zadovoljstvu različitim aspektima studiranja, koji je svim studentima dostavljen elektroničkom poštom.

Ispunjavanje upitnika je dobrovoljno i anonimno. Dobiveni odgovori će se koristiti samo kao dio skupnog rezultata i neće se analizirati pojedinačno.