Poziv na predavanje „Zdravstvena zaštita studenata? Dođi, saznaj, informiraj se!“

Ured za akademsku podršku Filozofskog fakulteta u Rijeci poziva studente na edukativno predavanje „Zdravstvena zaštita studenata? Dođi, saznaj, informiraj se!“ koje će održati v. d. voditeljica Odsjeka za zdravstvenu zaštitu studenata pri Nastavnom zavodu za javno zdravstvo PGŽ.

Nasl. doc. dr. sc. Marijana Turčić govorit će o svim specifičnostima i obuhvatu zdravstvene zaštite studenata na Sveučilištu u Rijeci, a rado će odgovarati i na pitanja studenata.

Predavanje će se održati 7.3.2024. od 10:00 do 11:00 sati u zgradi Filozofskog fakulteta u Rijeci, u dvorani F – 401 na 4. katu.

Predavanje je namijenjeno svim studenticama i studentima Sveučilišta u Rijeci, a prijava je moguća do 5. 3. putem obrasca ili na Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.