Misli kao poduzetnik - osnove poduzetništva i financijske pismenosti za studente riječkog Sveučilišta

Pozivaju se studentice i studenti Sveučilišta u Rijeci da se prijave za sudjelovanje u programu Misli kao poduzetnik, a kako bi stekli osnovna znanja o poduzetništvu i financijskoj pismenosti.

Program se održava od 15. travnja do 17. svibnja 2024. u prostorima STEP RI znanstveno-tehnologijskog parka Sveučilišta u Rijeci, a prijave su otvorene do 12. travnja 2024.

Kroz vođene radionice, zadatke, primjere, rasprave te razradu vlastite poduzetničke ideje, studenti će steći uvid u osnovne poduzetničke koncepte i suvremene alate u poduzetništvu. Također će se upoznati s kreativnim načinom razmišljanja, (društvenim) poduzetništvom i inovacijama, što će im omogućiti bolje razumijevanje procesa razvoja poslovnog pothvata - od ideje do realizacije. Predviđene su i nagrade za najbolje polaznike!

Više informacija o programu te prijavni obrazac možete naći na poveznici.