Međunarodni studentski filmski festival - STIFF

Studentski kulturni centar Sveučilišta u Rijeci, u suradnji s udrugom Filmaktiv poziva sve zainteresirane u Art-kino na Međunarodni studentski filmski festival STIFF koji se organizira već šestu godinu za redom.

Otvorenje STIFF festivala zakazano je za četvrtak, 17.10.2019. godine u 20 sati u Art-kinu Croatia, a nakon projekcija uslijedit će program razgovora Hot topics u kojima će doc. dr. sc. Nebojša Zelić, producentica Jelena Pranić, Antigoni Papantoni, selektorica Diversions festivala i Bruno Lovrenčić, snimatelj i animator, zajedno s publikom raspravljati o filmovima dotičući se tema poput nacionalizma, nasilja i migracija.

Festival traje od 17. do 20. listopada u Art-kinu i kroz ta četiri dana moguće je pogledati 45 filmova. Ulaz na sve projekcije je besplatan.

Službeni program potražite na poveznici.