Obrana teme - Tedo Vrbanec

Javna obrana teme doktorskog rada pod nazivom „Otkrivanje plagiranja pri parafraziranju korištenjem modela dubokog učenja” ("The Detection of Paraphrasing Plagarism by Using Deep Learning Models") kandidata Tede Vrbanca, održat će se u četvrtak, 3. svibnja 2018. godine u 14,00 sati u Vijećnici Odjela za informatiku (prostorija O-403) pred Povjerenstvom za ocjenu teme doktorata u sastavu:

1. izv. prof. dr. sc. Sanda Martinčić-Ipšić, Odjel za informatiku, Sveučilište u Rijeci, predsjednik
  2. doc. dr. sc. Marina Ivašić-Kos, Odjel za informatiku, Sveučilište u Rijeci, član
  3. izv. prof. dr. sc. Nives Mikelić Preradović, Filozofski fakultet u Zagrebu, Sveučilište u Zagrebu, član

Obrani teme doktorske disertacije pored navedenih članova Povjerenstva prisustvovat će mentorica izv. prof. dr. sc. Ana Meštrović i voditeljica poslijediplomskog doktorskog studija prof. dr. sc. Maja Matetić.