Raspisani Erasmus natječaji

Sveučilište u Rijeci 2. ožujka 2015. raspisalo je Erasmus natječaje za mobilnost studenata u svrhu studiranja ili obavljanja stručne prakse te za mobilnost osoblja u svrhu održavanja nastave i stručnog usavršavanja na inozemnim partnerskim ustanovama u 2015./2016. akademskoj godini.

Rok za prijavu studenata je 3. travnja 2015., a rok za prijavu osoblja 20. travnja 2015.

Detaljne informacije o programu Erasmus, tekstove natječaja i prijavne obrasce možete pronaći na stranicama Sveučilišta.

Djelatnice Ureda za mobilnost održavat će informativne dane o otvorenim Erasmus natječajima na sastavnicama Sveučilišta, a glavna prezentacija natječaja bit će održana na Auli Magni Rektorata 10. ožujka 2015. u 12 sati.

Informativni dan na Sveučilišnim odjelima održat će se 18. ožujka 2015.