Obavijest za povjerljivu komunikaciju u okviru postupka reakreditacije

OBAVIJEST ZA STUDENTE I ZAPOSLENIKE Odjela za fiziku, Odjela za matematiku te Odjela za informatiku Sveučilišta u Rijeci

Sveučilište u Rijeci - Odjel za fiziku, Odjel za matematiku te Odjel za informatiku prolaze postupak reakreditacije, koji provodi Agencija za znanost i visoko obrazovanje u akademskoj godini 2014./2015. U tu svrhu naše visoko učilište posjetit će stručno povjerenstvo u razdoblju od 13. do 15. travnja 2015. godine.

Ako želite dostaviti svoj komentar članovima stručnog povjerenstva, skrenuti im pozornost na određene probleme ili želite pohvaliti rad Vašega visokog učilišta ili nekih pojedinaca, na mrežnim stranicama Agencije za znanost i visoko obrazovanje možete do 10. travnja 2015. g. anonimno iznijeti svoje mišljenje putem povjerljive komunikacije.

Dobivene informacije su povjerljive i koristit će se isključivo za potrebe postupka reakreditacije visokog učilišta.