Startup inkubator Rijeka - prezentacija

Projekt Grada Rijeke Startup inkubator Rijeka kreće sa novim ciklusom prijava  četvrte generacije. Više informacija studenti će moći dobiti na prezentaciji koja će se održati u 16.04.2015. u 12h u prostoriji O-028.

Korisnici Startup-a su mladi ljudi, studenti i njihovi timovi koji posjeduju znanja i ideje s područja produkt dizajna, različitih znanstvenih i stručnih područja, informacijskih tehnologija, računalnih aplikacija. Startup inkubator im osigurava korištenje prostora i infrastrukture, stručnu pomoć pri realizaciji vlastite ideje od strane mentora te pomoć u komercijalizaciji i pristupu mogućim izvorima financiranja. Usluga je za korisnike u razdoblju predinkubacije (6 mjeseci) u potpunosti besplatna.  Mladi  koji imaju poslovnu ideju i žele raditi na njenoj realizaciji, imaju priliku napraviti to u Startup inkubatoru. Više informacija možete pronaći na službenoj stranici kao i na Facebook stranici.