Pomicanje rang-lista STEM stipendija - II. krug

Obavještavaju se studenti kako je u ponedjeljak, 18.11.2019. godine, ovoren 2. krug dodjele državnih stipendija u STEM područjima znanosti.

Rang-liste moguće je vidjeti na sljedećoj poveznici. Studenti koji su ostvarili pravo na državnu stipendiju u STEM područjima znanosti primit će obavijest o ostvarivanju prava na državnu STEM stipendiju preko adrese elektroničke pošte evidentirane u sustavu AAI@EduHr.

Ako student koji je ostvario pravo na državnu STEM stipendiju želi prihvatiti stipendiju, mora do ponedjeljka 25.11.2019. godine do 12:00 h označiti izjave koje prethode prihvaćanju Uvjeta stipendiranja te upisati svoj IBAN žiro-računa. Prihvaćanje Uvjeta stipendiranja smatra se činom sklapanja ugovora.

Ako u navedenom roku student ne prihvati Uvjete stipendiranja, smatrat će se da ne prihvaća državnu stipendiju.