Raspisani dopunski studentski izbori

Rektorica Sveučilišta u Rijeci prof. dr. sc. Snježana Prijić-Samaržija raspisala je 19. studenog 2019. godine dopunske studentske izbore temeljem Odluke Skupštine Studentskog zbora Sveučilišta u Rijeci i odluke Senata.

Odluku Skupštine Studentskog zbora Sveučilišta u Rijeci o prijedlogu raspisivanja dopunskih izbora i imenovanja članova povjerenstava i njihovih zamjenika možete pronaći ovdje.

Odluku Rektorice o raspisivanju izbora i održavanju glasovanja možete pronaći ovdje.

Dopunski studentski izbori bit će održani 19. prosinca 2019. godine od 08:00 do 20:00 sati na biračkim mjestima na sastavnicama Sveučilišta u Rijeci, a održavaju se izbori za članove i zamjenike studentskih predstavnika u  studentskim zborovima sastavnica i Studentskom zboru Sveučilišta u Rijeci kako slijedi:

I. Studentski zborovi  sastavnica:

• Građevinski fakultet
  • Učiteljski fakultet
  • Filozofski fakultet
  • Odjel za informatiku
  • Pomorski fakultet
  • Fakultet zdravstvenih studija
  • Fakultet za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu
  • Pravni fakultet

II. Studentski zbor Sveučilišta u Rijeci sljedeće izborne jedinice:

• Biomedicinsko, prirodno i interdisciplinarno biotehnološko područje
  • Stručni studiji i specijalistički diplomski stručni studiji

Pravilnik o izborima možete pronaći ovdje.

Više o izborima i sam tijek možete pratiti na posebnoj stranici SZSUR, ovdje.