Raspisan natječaj za dodjelu nagrade Riječko iskustvo za riječku izvrsnost – smjer POTICAJ

Zaklada Sveučilišta u Rijeci dana 2. srpnja 2020. raspisala je natječaj za dodjelu nagrade Riječko iskustvo za riječku izvrsnost – smjer POTICAJ s glavnim ciljem prepoznavanja i nagrađivanja riječkih studenata s izvrsnim postignućima u obrazovnom procesu, ali i drugim oblicima javnog djelovanja.

Prijave i prateća dokumentacija dostavljaju se putem e-maila Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. i zemaljskom poštom (Trg braće Mažuranića 10, 51000 Rijeka). Natječaj je otvoren do 30. rujna 2020. odnosno do utroška sredstava o čemu će biti dostupna vijest na mrežnim stranicama Zaklade.

Tekst natječaja i obrasce za prijavu možete pronaći na poveznici.