Webinar Doktorske škole

Doktorska škola Sveučilišta u Rijeci organizira Zoom webinar na temu „Izazovi i različiti pristupi izradi doktorskih disertacija na Sveučilištu u Rijeci“ namijenjen mentorima i studentima poslijediplomskih sveučilišnih (doktorskih) studija.

Webinar će se održati u utorak 8. prosinca 2020. godine od 9,00 do 11,30 sati. Na webinaru će iskusni mentori i stručnjaci sa Sveučilišta predstaviti dio izazova i različite pristupe pri izradi doktorskih disertacija na našem Sveučilištu iz odabranih primjera dobre prakse.

Detalje pronađite u priloženom programu, te molimo da svoje sudjelovanje registrirate do 5. prosinca 2020. putem sljedećeg obrasca za prijavu.

Dan prije webinara svim prijavljenim sudionicima dostavit će se Zoom poveznica putem koje će se moći uključiti u program.