Natječaj za dodjelu stipendija za izvrsnost u akademskoj 2020./2021. godini

Temeljem odluke Senata Sveučilišta u Rijeci od 22. prosinca 2020. godine, u skladu s izmijenjenim i dopunjenim Pravilnikom o dodjeli stipendija za izvrsnost, Sveučilište u Rijeci raspisuje Natječaj za dodjelu stipendija za izvrsnost u 2020./2021. ak. god.

Prijave se podnose isključivo elektronički, putem SharePoint portala. SharePoint portalu pristupa se klikom na sljedeću POVEZNICU i upisivanjem AAI@EduHr korisničkih podataka (e-adresa povezana s uniri korisničkim imenom npr. Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.). Korisničko ime mora imati nastavak „uniri“, a NE „student.uniri“.

Prijave na natječaj otvorene su do petka, 5. veljače 2021. godine do 12:00 sati.

Detaljne informacije o prijavi možete pronaći ovdje.