Protokol u slučaju pojave simptoma ili zaraze

Ako se tijekom nastave ili radnog vremena nastavnicima, studentima i drugim zaposlenicima visokoga učilišta povisi tjelesna temperatura i/ili pojave respiratorni i/ili drugi simptomi, moraju odmah napustiti prostore Odjela. Studenti o tome obavještavaju nadležnu studentsku liječnicu dr. sc. Marijanu Turčić, dr. med. (e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite., tel: 051 584 876), a nastavnici i ostali zaposlenici obavještavaju Ured (Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.).

Studenti kojima je testiranjem utvrđeno da su pozitivni na SARS-CoV-2 virus ili su kontakt pozitivne osobe ili im je od strane epidemiologa/obiteljskog liječnika određena mjera izolacije/samoizolacije, obvezni su bez odgađanja to javiti na adresu Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. i obavijestiti nadležnu studentsku liječnicu dr. sc. Marijanu Turčić, dr. med. (e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite., tel: 051 584 876) te postupati po preporukama koje ćete dobiti od liječnice. Nastavnici se u ovom slučaju trebaju javiti na Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. te svojem izabranom liječniku obiteljske medicine radi daljnjih uputa.