Studentski centar Rijeka u suradnji s Povjerenstvom za raspodjelu naknade za posredovanje pri obavljanju studentskih poslova objavio je dana 06.10.2021. godine Javni poziv za prijavu projekata koji se odnose na kulturne, sportske, znanstvene i edukacijske aktivnosti koje su isključivo namijenjene studentima.

Pozivamo studente pojedince, studentske organizacije i grupe studenata da prijave svoje projekte najkasnije do 06.11.2021. godine.

Sve informacije o Pozivu možete pronaći na internetskoj stranici Studentskog centra Rijeka

Studentski centar Rijeka će u srijedu, 20.10.2021. godine sa početkom u 17 sati u Caffe baru Kampus “Akvarij” organizirati Radionicu pisanja projekata. Pozivamo studente sa prijave na radionicu kako bi dobili sve potrebne informacije I što kvalitetnije napisali projektnu dokumentaciju za prijavu na Javni poziv. Prijave na radionicu su obavezne.

Sve informacije o radionici može pronaći na facebook stranici Studentskog centra Rijeka

Za sve upite vezane uz Poziv možete se obratiti putem elektroničke pošte na adresu: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. ili telefonom na broj 099 5294 293.