Obavijest o studentskom vrednovanju nastave u zimskom semestru ak. god. 2016./2017.

Odbor za osiguravanje i unapređivanje  kvalitete Odjela za informatiku u zimskom semestru akademske 2016./2017. godine provesti će studentsko vrednovanja nastave ispunjavanjem on-line anonimnog  ISVU upitnika za procjenu nastavnika i kolegija.

Studenti upisani na određeni kolegij mogu pristupiti vrednovanju samo jednom, a anketa je dostupna u ISVU sustavu do početka ljetnog semestra 1. ožujka 2017. Zasebno se vrednuju svi nastavnici (profesori i asistenti) koji su izvodili nastavu iz određenog kolegija.

Vrednovanje nastave putem ISVU sustava provodi se aplikacijom „Studomat“ na obrascu definiranom na razini Sveučilišta u Rijeci. Upitnik je u potpunosti anoniman te se prilikom spremanja danih odgovora u bazu podataka ISVU oni ne povezuju s informacijama o studentu. Rezultati anketa biti će dostupni nastavniku, voditeljici Odbora za kvalitetu i upravi Odjela za informatiku.

Cilj vrednovanja je procjena nastavnog rada nastavnika i suradnika određenog kolegija kao i angažmana studenta na kolegiju kako bi se na temelju procjena i sugestija mogao unaprijediti rad nastavnika i nastava. Ispunjavanjem ankete studenti daju svoj doprinos poboljšanju kvalitete rada nastavnika i izvođenja nastave.

Molimo studente za iskreno i dobronamjerno odgovaranje na pitanja ankete i zahvaljujemo na suradnji!

Odbor za osiguravanje i unapređivanje  kvalitete Odjela za informatiku

Više informacija:
Obrazac vrednovanja nastave
Postupak vrednovanja nastave od strane studenata
Sustav osiguravanja i unapređivanja kvalitete Odjela za informatiku