Erasmus+: Predstavljanje Fakulteta za organizacijske znanosti Kranj, Sveučilište u Mariboru

Datum i mjesto: četvrtak, 23.3.2017. u 11:15 u O-S32
Predavač: Doc. dr. sc. Mirjana Kljajić Borštnar

Sažetak: dr. sc. Mirjana Kljajić Borštnar docentica je iz područja informacijskih sustava. Dolazi s Fakulteta za organizacijske znanosti iz Kranja, Sveučilišta u Mariboru, koji se nalazi u Kranju. Predstavit će programe studiranja informatike na Fakultetu za organizacijske znanosti te aktualne međunarodne projekte i konferencije, s ciljem poticanja sudjelovanja kako na istraživačkom, nastavnom, nenastavnom, tako i studentskim razmjenama u okviru programa Erasmus+.

Pozivaju se svi studenti da saznaju više o mogućoj Erasmus+ razmjeni na preddiplomskom i diplomskom studijskom programu Organizacija i management informacijskih sustava.