Obavijest za doktorande o postupku reakreditacije doktorskog studija

Poštovani doktorandi, poslijediplomski sveučilišni (doktorski) studij Odjela za informatiku Sveučilišta u Rijeci trenutačno prolazi postupak reakreditacije koji provodi Agencija za znanost i visoko obrazovanje (AZVO). U tu svrhu, ukoliko želite dostaviti anonimni komentar članovima međunarodnog stručnog povjerenstva, primjedbe, sugestije, ili želite pohvaliti doktorski studij ili rad nekih pojedinaca, slobodno iznesite svoje argumentirano mišljenje putem povjerljive komunikacije na sljedećoj poveznici.

Agencija za znanost i visoko obrazovanje jamči anonimnost svim osobama koje napišu komentar (anonimna dostava poruka). Vaše će se poruke koristiti isključivo u internom radu stručnog povjerenstva te neće biti dostupne predstavnicima vašeg visokog učilišta. Ukoliko želite ugovoriti individualni razgovor s članovima stručnog povjerenstva tijekom posjeta, molimo da to ovdje i napišete. AZVO će u protokolu posjeta ostaviti „prazan sat“ (interni sastanci stručnog povjerenstva) za takve razgovore.