Obrana doktorske disertacije pristupnika Petra Jurića

Sukladno Odluci Vijeća Odjela za informatiku Sveučilišta u Rijeci s 88. sjednice održane dana 1. listopada 2020. godine

PETAR JURIĆ
branit će doktortsku disertaciju

Model sustava za mobilno učenje temeljeno na dubinskoj analizi tokova podataka
(An M-Learning System Model Based on Stream Data Mining)

u četvrtak, 22. listopada 2020. godine u 13:00 sati na Odjelu za informatiku Sveučilišta u Rijeci, Radmile Matejčić 2, Rijeka, u učionici O-S32* pred Povjerenstvom za obranu doktorske disertacije u sastavu:

1. prof. dr. sc. Ivo Ipšić, Odjel za informatiku, Sveučilište u Rijeci, predsjednik
2. izv. prof. dr. sc. Marina Ivašić-Kos, Odjel za informatiku, Sveučilište u Rijeci, članica
3. doc. dr. sc. Jasminka Mezak, Učiteljski fakultet Sveučilišta u Rijeci, vanjska članica

* NAPOMENA: S obzirom na nepovoljnu epidemiološku situaciju uzrokovanu koronavirusom COVID-19 preporuka je da na obrani disertacije fizički budu prisutni samo oni koji to moraju po službenoj dužnosti, a za sve ostale zainteresirane bit će organizirano streamanje preko poveznice.