Prof. dr. sc. Iven Mareels predavanje: "Artificial intelligence – Perspectives: a brief history, present developments and future promises"

U petak 5.4.2019. godine u 12:00 sati (prostorija P1) na Tehničkom fakultetu u Rijeci održat će se predavanje direktora IBM Research Lab, prof. dr. sc. Ivena Mareelsa pod nazivom "Artificial intelligence - Perspectives: a brief history, present developments and future promises".

Prof. dr. sc. I. Marels, osim što je direktor IBM Research Lab u Melbourneu u Australiji, bio je i 10 godina dekan tamošnjeg fakulteta. Ima preko 10 tisuća citata, više od 500 znanstvenih radova, bio je mentor na više od 40 doktorata, više od 30 patenata, dobitnik je brojnih uglednih međunarodnih i državnih nagrada.

Detaljne informacije o predavaču i predavanju možete pronaći ovdje.

Svoj dolazak možete potvrditi na sljedećem linku.