Obrana teme - Igor Škorić

Javna obrana teme doktorske disertacije kandidata Igora Škorića pod nazivom "Model vrednovanja uspješnosti razvojnih okruženja koja se koriste za učenje programiranja (A model for evaluating the success of development environments used for learning programming)", koju je napravio pod mentorstvom izv. prof. dr. sc. Tihomira Orehovačkog s Fakulteta informatike u Puli i izv. prof. dr. sc. Marine Ivašić-Kos s Fakulteta informatike i digitalnih tehnologija Sveučilišta u Rijeci, održat će se u petak, 22. travnja 2022. godine u 10:00 sati  u prostoriji O-S32 pred Povjerenstvom za ocjenu teme doktorske disertacije u sastavu:

1. doc. dr. sc. Miran Pobar, Fakultet informatike i digitalnh tehnologija Sveučilišta u Rijeci, predsjednik
  2. doc. dr. sc. Martina Holenko Dlab, Fakultet informatike i digitalnh tehnologija Sveučilišta u Rijeci, članica
  3. prof. dr. sc. Danijel Radošević, Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu, vanjski član

Voditeljica poslijediplomskog studija
prof. dr. sc. Sanda Martinčić-Ipšić