Prijem za brucoše

Prijem studenata prve godine Preddiplomskog studija informatike održat će se 1. listopada 2021. godine u prostoriji O-028 s početkom u 11:00 sati u skladu s epidemiološkim mjerama. Studenti koji ne mogu fizički prisustvovati prijemu studenata isti mogu pratiti putem servisa YouTube.

Redovna nastava u akademskoj godini 2021./2022. započinje 4. listopada 2021. godine prema rasporedu. Nastava će se održavati u skladu s preporukama Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo pa molimo studente da se ovih preporuka pridržavaju već od prvog dolaska na Odjel.

Studenti koji će prisustvovati prijemu za brucoše trebaju po dolasku predati ispunjenu izjavu. Svi ostali studenti trebaju predati ovu izjavu na prvom satu nastave kojem će prisustvovati.

Svim brucošima želimo dobrodošlicu na Odjel za informatiku te puno uspjeha u studiranju.