Prijem i početak nastave za brucoše

Prijem studenata prve godine sveučilišnog prijediplomskog studija Informatika održat će se u ponedjeljak 2. listopada 2023. godine u prostoriji O-028 s početkom u 10:00 sati.

Istoga dana održat će se uvodna nastava za predmete Engleski jezik za potrebe IT struke u 14:00 sati u prostoriji O-028 te Osnove ekonomike za informatičare u 16:00 sati u istoj prostoriji.

Ostala će se nastava od utorka 3. listopada 2023. godine održavati prema objavljenom rasporedu. Za vježbe koje se održavaju u grupama studenti će dobiti informaciju o podjeli u grupe na uvodnom predavanju svakog predmeta. Nositelj predmeta Tjelesni 1 javit će se svim studentima kako bi s njima dogovorio termine obavljanja sportskih aktivnosti.

Svim brucošima želimo dobrodošlicu na Fakultet informatike i digitalnih tehnologija te puno uspjeha u studiranju!