Upisi na preddiplomski studij

Upis na preddiplomski studij u akad. god. 2018./2019.

Ulazak u svijet visokog obrazovanja jedna je od najvažnijih prekretnica u životu mladih ljudi. Kako bi budućim studentima i njihovim roditeljima, ali i široj javnosti, pružila informacije o prijelazu u sustav visokog obrazovanja, vrstama visokih učilišta i studijskih programa te važnosti akreditacije i izbora kvalitetnih studijskih programa, Agencija za znanost i visoko obrazovanje izradila je promotivni video spot kojeg možete pogledati u nastavku.

Prijelaz s drugih sveučilišnih studija na preddiplomski studij

Prijelaz je moguć isključivo s drugih sveučilišnih studija uz zadovoljavanje uvjeta u Odluci o prijelazu s drugih sveučilišnih studija na preddiplomski studij informatike. Nije moguće prijeći sa stručnih studija koje izvode veleučilišta ili sveučilišta.

Odluka o prijelazu s drugih sveučilišnih studija na preddiplomski studij informatike