StudentClass: web platforma „yourJob“

Pozivamo Vas na predstavljanje web platforme „yourJob“ koja se koristi za pronalaženje studentskog posla u području studiranja.

Vrijeme i mjesto: četvrtak 1. prosinca 2016. godine u 14 sati u prostoriji O-S32.
Predavači: Dorian Beli i Marko Vidaković

Web platforma „yourJob“ omogućuje studentima jednostavan i lagan način pronalaženja studentskog posla u području studiranja. Platforma objedinjuje institucije poput muzeja, povijesnih arhiva, veleposlanstva te studenstske organizacije AISEC, ESTEEC i IEEE preko kojih se želi privući poslodavce za studente iz baze podataka. Na ovaj način omogućuje se studentima rano susretanje sa poslovnim svijetom te stvaranje poslovnih kontakata tokom samog studiranja.  Osim studenata i poslodavaca u planu je također potaknuti suradnju fakulteta u unaprjeđivanju studenata, tj. unaprijeđivanju studiranja na fakultetima. Preko sustava feedbacka fakultetima će biti omogućeno praćenje napretka studenata i direktan uvid u tržište rada i potraživanja poslodavaca vezano uz određene studijske grane.  Cilj projekta je zadovoljiti potrebe poslodavaca, potaknuti rani napredak mladih u Republici Hrvatskoj i riješiti problem nezaposlenosti. Na projektu rade studenti Odjela za informatiku Milan Trbojević i Toni Košuljandić, studenti Filozofskog fakulteta Marko Vidaković i Dorian Beli te Matija Vidaković, student Veleučilišta u Karlovcu.

Više o projektu možete pronaći na njihovoj Facebook stranici: https://www.facebook.com/yourJobcro/