Obrana teme - Karlo Babić

Javna obrana teme doktorske disertacije kandidata Karla Babića pod nazivom "Piramidalno rekurzivna neuronska mreža za reprezentiranje teksta (Pyramidal recursive neural network for text representation)", koju je izradio pod mentorstvom izv. prof. dr. sc. Ane Meštrović s Fakulteta informatike i digitalnih tehnologija Sveučilišta u Rijeci, održat će se u četvrtak 24. studenog 2022. godine u 11:00 sati u Vijećnici pred Povjerenstvom za ocjenu teme doktorske disertacije u sastavu:

1. prof. dr. sc. Sanda Martinčić-Ipšić, Fakultet informatike i digitalnh tehnologija Sveučilišta u Rijeci, predsjednica
  2. izv. prof. dr. sc. Marina Ivašić-Kos, Fakultet informatike i digitalnh tehnologija Sveučilišta u Rijeci, članica
  3. prof. dr. sc. Marko Robnik-Šikonja, Fakultet računarstva i informatike, Sveučilište u Ljubljani, vanjski član

Voditeljica poslijediplomskog studija
prof. dr. sc. Sanda Martinčić-Ipšić