Obranjena doktorska disertacija asistenta

U petak, 15. prosinca 2023. godine, naš asistent Kristian Stančin uspješno je obranio svoju doktorsku disertaciju pod naslovom "Sustav za predlaganje digitalnih obrazovnih igara kao potpora planiranju odgojno-obrazovnih aktivnosti učenika s intelektualnim teškoćama", izrađenu pod mentorstvom prof. dr. sc. Nataše Hoić-Božić i komentorstvom prof. dr. sc. Sanje Skočić Mihić.

Obrana doktorske disertacije bila je prilika za Kristiana da podijeli svoje znanje, iskustvo i stručnost s akademskom zajednicom, a njegovo istraživanje predstavlja važan korak prema unapređenju obrazovnih praksi i pruža inovativna rješenja za podršku učenicima s intelektualnim teškoćama.

Ovim činom, FIDIT je postao ne samo svjedokom uspjeha jednog od svojih članova, već je potvrdio svoju predanost poticanju izvrsnosti i istraživačkog duha.

Od srca čestitamo Kristianu na ovome postignuću i želimo mu još mnogo uspjeha u daljnjem istraživanju i akademskom radu.