OpenClass: Ubuntu 13.10 InstallFest

Riječka podružnica HULKa i Odjel za informatiku Sveučilišta u Rijeci pozivaju vas na OpenClass Ubuntu 13.10 InstallFest.

InstallFest (kompozicija riječi installation i festival) je općenito događaj na kojem se ljudi okupljaju i vrše masovne instalacije određenog softvera, najčešće neke od distribucija Linux operacijskog sustava, i to na prijenosna računala zainteresiranih. Ubuntu 13.10 InstallFest će voditi Domagoj Margan, u četvrtak, 5. prosinca 2013. u prostoriji O-028 u zgradi sveučilišnih odjela (Kampus Sveučilišta u Rijeci, Radmile Matejčić 2) s početkom u 16 sati.

Domagoj će održati predavanje u kojem će prezentirati što je Ubuntu i koje su najvažnije značajke u novom Ubuntuu, a zatim ćemo se baciti na instaliranje Nadamo se vašem dolasku, i svakako ponesite laptope i netbooke! smiley